Mistrz Polski - Dawid Stachowski wycinanie wzorków

Wzorek, tatuaż w włosach

Kanon: wzorki w włosach Wycinanie wzorków "rzeźbienie" we włosach to najnowsze trendy w strzyżeniach damskich i męskich. Wzorki wycinane w włosach to intrygujący i zaskakujący sposób wyrażaniu własnego stylu.

Dobranie i dopasowanie efektownego wzoru do osobowości klienta wymaga szczególnych umiejętności i talentu stylisty.

Żeby efekt był imponujący i zadowalający całość w połączeniu z strzyżeniem o odpowiedniej lini musi być wykonana perfekcyjnie, z rozmysłem i smakiem.
Efekty naszych prac oceniane są bardzo wysoko. Przez trzy kolejne lata na Mistrzostwach Polski w Fryzjerstwie zajmowaliśmy pozycje medalowe, to chyba jest wystarczająco wymowne iż to co robimy to robimy perfekcyjnie z smakiem i efekty naszych prac zadowalają klientów.Wycinaie wzorków na włosach
CENA OD 15,00zł.


Wycinanie wzorków damskich

Wzorek, tatuaż w włosach damskich

Kanon: wzorki w włosach damskie Teraz także proponujemy wzorki wycinane w włosach dla Pań.
Wydawać by się mogło że wzorki można wycinać tylko w włosach krótkich, nic bardziej mylnego. Najnowsze trendy w strzyżeniach damskich jak najbardziej pozwalają i wręcz kreują ekspresyjne linie cięcia z wkomponowanym wyciętym wzorkiem w włosach. Bynajmniej nie jest to szokująca fryzura, jeżeli stylista wytnie wzorek gustowny i z smakiem, pasującym do fryzury.

W naszym salonie powierzacie Panie wycięcie wzorku przez Mistrza Polski, który na co dzień spotyka się z takimi wyzwaniami.

Ilość wycinanych wzorków idzie w parze z wypracowywaniem nowych technik i mnogości kształtów wzorków, dlatego masz zawsze pewność że zrobi to profesjonalista, który nie będzie improwizować i eksperymentować na twoich włosach.
Nie bójcie się zatem drogie Panie zaskakiwać otoczenia śmiałą fryzurą.Wycinaie wzorków na włosach
CENA OD 15,00zł.