olaplex KANON

OLAPLEX

OCHRONA DLA TWOICH WŁOSÓW

W Salonie Fryzjerskim KANON stosujemy najnowsze osiągnięcia w dziedzinie regeneracji i ochrony włosów podczas zabiegów chemicznych. Między innymi stosujemy oryginalny, opatentowany OLAPLEX. Służy nam jako dodatek zabezpieczająco, regenerujący w trakcie koloryzacji. Nieodzownym dodatkiem jest również w zabiegu dekoloryzacji.

Jak działa olaplex

Mocniejsze włosy w 3 krokach. OLAPLEX to nowej generacji produkt, który odbudowuje uszkodzone mostki dwusiarczkowe wewnątrz włosa. Redukując w ten sposób uszkodzenia mechaniczne jak i spowodowane zabiegami chemicznymi. Stosuje się go w zabiegach fryzjerskich jednocześnie z farbą do włosów, rozjaśniaczem, lub jako kuracja zniszczonych włosów.

Zabezpieczamy włosy przy użyciu olaplex

CHRONIMY TWOJE WŁOSY PODCZAS KOLORYZACJI

Koloryzacja z zastosowaniem OLAPLEX jako dodatek do farby, lub rozjaśniacza w jednym czasie, zabezpiecza i jednocześnie regeneruje strukturę włosa. Najbardziej spektakularne efekty widać podczas wykonywania rozjaśniania, dekoloryzacji (radykalnej zmianie koloru) włosów. Podczas dekoloryzacji wykonywanych w salonie fryzjerskim KANON wielokrotnie OLAPLEX potwierdził swoją skuteczność.

Dzięki profesjonalizmowi stylistki Pani Elżbiety Stachowskiej wielokrotnie klientki mogły przejść bez uszczerbku dla włosów z bardzo ciemnego koloru na jasny blond. W warunkach bez zabezpieczenia, wykonanie tak radykalnej zmiany koloru bez uszczerbku dla włosów nie było by możliwe, dlatego POLECAMY w naszym salonie użycie dodatkowo do koloryzacji i dekoloryzacji OLAPLEX.

Takie efekty w zasięgu

https://facebook.com/story.php?story_fbid=569546756730200&id=163980563953490
olaplex KANON
olaplex KANON

Dodaj komentarz